Rama kthen Revolucionin Kuturor Kinez ne Shqiperi

314 Shikime
syrinet
1
Postuar me 16 Nov 2019 / Në kategorinë News & Politics

Edi Rama dhe Rilindja janë të bindur në kthimin e Revolucionit Kulturor Kinez në Shqipëri. Fëmijët të shkollave të ndryshme në Tiranë kanë dy muaj që lënë orët e mësimit për të marrë pjesë në provat e ceremonsië së përuririmiy të stadiumit të ri kombëtar. Siç shikohet edhe në video me qindra nxënës janë mbledhur në stadiumin ‘Selman Stermasi’ në Tiranë, për të qenë pjesë e dekorit të Ramës në stadium.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas