Në radhë


Rama lan duart në televizor, qytetarët ende në çadra dhe pa ujë

81 Shikime
syrinet
1
Postuar me 11 Mar 2020 / Në kategorinë News & Politics

Show-propaganda

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë