Në radhë

Rama me Nikollen
syrinet
16 Shikime

Rama ndaloi meshën e Krishtlindjeve, 200 veta në lokalin e Ben Blushit zbardhën natën

76 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Ndërsa në të gjithë vendin është vendosur karantina dhe në shtëpinë e Zotit për herë të parë u ndaluan meshat e Krishtlindjeve për shkak të orarit të ndalim-qarkullimit të vendosur nga qeveria Rama, është po kjo qeveri që në mënyrë selektive lejon klientët të saj të mbajnë hapur lokalet.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Rama me Nikollen
syrinet
16 Shikime