Rama shkon në takim me naftëtarët me forca të shumta policie/ Ja çfarë po ndodh aktualisht në Fier

211 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Nov 2020 / Në kategorinë News & Politics

Mbërritja e kryeministrit Rama në Bashkinë e Fierit ku edhe do të mbajë një takim me një përfaqësi të naftëtarëve grevistë, ka sjellë edhe shtetrrethimin e qytetit. Forca të shumta policore dhe të FNSH-së kanë rrethuar qytetin në masa të larta sigurie, ndërkohë që Rama pritet të mbërrijë në qytet, pas orës 18.00.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas