Në radhë

Mero Baze Basha
syrinet
97 Shikime

Raporti i OSBE/ODIHR/ Basha publikon videon: Të ndëshkohen autorët e masakrës zgjedhore

213 Shikime
syrinet
1
Postuar me 28 Jul 2021 / Në kategorinë News & Politics

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ndërsa ka publikuar një video të masakrës zgjedhore të ndodhur në zgjedhjet e 25 prillit, shkruan më tej se pas publikimit të raportit final të OSBE-ODIHRIT, duhet të ndëshkohen autorët e masakrës zgjedhore, ndërsa shqiptarët meritojnë zgjedhje të lira dhe të ndershme.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Mero Baze Basha
syrinet
97 Shikime