Reagon Alvisa pas ndarjes nga Bashkimi

61 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 25 Jan 2022 / Në kategorinë Entertainment

Alvisa ka thënë se gjërat në jetë nuk shkojnë ashtu siç duam ne dhe se po ashtu e vlerëson shumë Bashkimin dhe nuk do ta hedhë poshtë asnjëherë, pavarësish sa luftoi për të koha do të tregojë në fund gjithçka.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas