Në radhë


RENEA rrethon Elbasanin. Përleshje në lokal, arrestohen dy persona, kapen armë dhe ….

148 Shikime
syrinet
1
Postuar me 23 Mar 2021 / Në kategorinë News & Politics

Dy persona janë shoqëruar nga forcat RENEA këtë mbrëmje gjatë një operacioni policor të zhvilluar në Elbasan.
Shoqërimi është bërë në një lokal në qendër të qytetit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë