Report TV - Veliu:Vrasja e Remzi Hoxhës krim shtetëror, Berisha ka dijeni

547 Shikime
admin
1
Postuar me 09 Aug 2018 / Në kategorinë Film & Animation

Gazetari Muhamed Veliu në një intervistë për “Report Tv” është shprehur se vrasja e Remzi Hoxhës ishte krim shtetëror dhe se është e pamundur që Sali Berisha të mos jetë në dijeni të kësaj çështjeje.

Veliu tha se Ilir Kumbaro ka pasur mbështetje financiare nga Tirana e cila i ka siguruar edhe një pasaportë që ai të mund të fshihej në një vend me të cilin Shqipëria nuk ka marrëveshje ekstradimi.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas