Rojet bregdetare turke 'ngacmojnë' anijen e Rojës Bregdetare në Lesvos

226 Shikime
syrinet
1
Postuar me 02 Apr 2021 / Në kategorinë Entertainment

Një roje bregdetare turke ka hyrë në ujërat territoriale greke dhe ka shqetësuar një anije patrullimi LS-EL.AKT, duke kryer manovra të rrezikshme kundër saj, këtë mëngjes, në zonën e detit në verilindje të Lesvos.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas