Në radhë


Rrënqethëse në Tiranë: Burri mbron me jetë shtëpinë, që po ia shembin Rama dhe Veliaj

81 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Aug 2020 / Në kategorinë News & Politics

Rrënqethëse në Tiranë: Burri mbron me jetë shtëpinë, që po ia shembin Rama dhe Veliaj

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë