Rrëzohet parashutisti në Vlorë, përplaset me palmat

224 Shikime
syrinet
1
Postuar me 18 Jun 2021 / Në kategorinë News & Politics

Një parashutist në Vlorë është përplasur me palmat dhe më pas ka rënë përtokë.

Ky gabim mund t’i kushtonte jetën parashutistit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas