Rrefimi i te internuarit.mp4

271 Shikime
syrinet
1
Postuar me 04 Oct 2018 / Në kategorinë News & Politics

“Buka ishte e trashë, e thyeje bukën e copëtonim dhe e hanim. Pa bërë 16 vjeç punonim 6 – 8 orë. Një vit shkollë kam bërë në jetën time”.
Dod Nikoll Preng Lleshi rrëfen për 67 vitet e tij në internim, për të punuarit 6-8 orë që 16 vjeç, pa pasur mundësi as të shkonte në shkollë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas