Në radhë


Rumani: Një grua nudo hyn në program dhe hedh gur në drejtim të moderatores

183 Shikime
syrinet
1
Postuar me 22 Mar 2021 / Në kategorinë Entertainment

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Rumani, një grua nudo hyn në skenë dhe qëllon me gur moderatoren teksa ajo po fliste.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë