Në radhë


Rusët janë në telashe me dronin turk Bajraktar

63 Shikime
syrinet
1
Postuar me 04 May 2022 / Në kategorinë News & Politics

Teksa hyjmë në ditën e 70-të të luftimeve mes Ukrainës dhe Rusisë, përplasjet e ashpra mes dy palëve vazhdojnë. Ndërsa lufta zhvendoset nga perëndimi i vendit në rajonet lindore, rezistenca e ushtrisë ukrainase dhe popullatës civile vazhdon.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë