Rusi- Dueli i elefantëve shkakton kaos në cirkun rus

169 Shikime
syrinet
1
Postuar me 23 Mar 2021 / Në kategorinë Entertainment

Dueli i dy elefentëve në një cirk në Rusi i detyroi spektatorët të largoheshin nga arena.
Trajnerët e elefantëve u përpoqën t’i ndanin gjigandët grindavec kur një femër indiane me emrin Jenny goditi një tjetër me emrin Magda dhe e rrëzoi për toke.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas