Sadri Abazi: Erion, ardhsh i bardhë si pëllumb në njësinë tonë!

97 Shikime
syrinet
1
Postuar me 07 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Deputeti i Partisë Socialiste, Sadri Abazi, i cili shquhet për një oratori të rrallë dhe sigurisht me intelekt të thellë, ka bërë një tjetër performancë gjatë një takimi në njësinë katër në Tiranë, ku i pranishëm ishte edhe Lali Eri.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas