Sali Berisha në Shkodër, të pranishëm demokratët dhe drejtues lokalë

83 Shikime
syrinet
1
Postuar me 16 Jan 2022 / Në kategorinë News & Politics

Sali Berisha në Shkodër, të pranishëm demokratët dhe drejtues lokalë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas