Sali Berisha

97 Shikime
syrinet
1
Postuar me 18 May 2022 / Në kategorinë News & Politics

Rikthimet janë gjithmonë të sukseshme! Qytetari digjital dhe ai demokrat, nuk kanë ndalur kurrë së luftuari për një Shqipëri të lirë, të begatë, europiane e moderne! Të bashkuar do të fitojmë! #sb #partiademokratike

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas