Në radhë

Rama per pallatet 9 kate
syrinet
2 Shikime

Salianji i numëron faktet: Rama që qan për afganët, ja si largoi 500 mijë shqiptarë nga vendi

117 Shikime
syrinet
1
Postuar me 18 Aug 2021 / Në kategorinë News & Politics

Deputeti i zgjedhur i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, duke komentuar deklaratën e Ramës se shkatërrohet kur shikon njerëz të braktisur, duke iu referuar afganëve, i numëron kryeministrit të gjitha faktet se si ka shkatërruar shqiptarët dhe i ka larguar nga Shqipëria.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Rama per pallatet 9 kate
syrinet
2 Shikime