Në radhë


Salianji poston videon: Ja si njohja me ministrat e Ramës hap portën drejt pasurimit

36 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Ish-deputeti Ervin Salianji, ka ironizuar ministrin Arben Ahmetaj, ndërsa ky I fundit në emisionin ‘Opinion’ tha se mund të hajë dhe të pijë me biznesmenë dhe çfarë problemi ka këtu.
Salianji në videon e Ahmetaj ka vendosur edhe shifrat që fiton Salillari nga darkat me Ahmetaj.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë