Në radhë


Salianji: Rama nuk njeh zgjedhje, modeli i tij janë trafikantët dhe përdhunuesit

19 Shikime
syrinet
1
Postuar me 21 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Ish-deputeti demokrat, Ervin Salianji, i është kundërpërgjigjur Ramës pasi ky i fundit sulmoi zgjedhjet për deputetë brenda PD-së. Salianji shkruan se Rama nuk ka bërë kurrë zgjedhje, por është imponuar me kriminelë, përdhunuesë dhe trafikantë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë