Sekuestrohen një armë zjarri pistoletë dhe municion luftarak nga policia re Kavajes

130 Shikime
syrinet
1
Postuar me 17 May 2022 / Në kategorinë News & Politics

Sekuestrohen një armë zjarri pistoletë dhe municion luftarak nga policia re Kavajes

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas