Në radhë

Hajdutet e orave ne Durres
syrinet
3 Shikime

Sekuestrohen pajisje për laborator kanabisi dhe municione në Durrës, arrestohet i riu

74 Shikime
syrinet
1
Postuar me 17 Mar 2022 / Në kategorinë News & Politics

Sekuestrohen pajisje për laborator kanabisi dhe municione në Durrës, arrestohet i riu

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Hajdutet e orave ne Durres
syrinet
3 Shikime