Në radhë

Sequence 01_2.mp4
syrinet
9 Shikime

Sequence 01_1.mp4

58 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Nov 2021 / Në kategorinë People & Blogs

Mosmarrja e pagave të prapambetura ka ngritur në protest punonjeset e një fasonerie në Shkodër . të shqetësuar punonjësit kërkojnë rrogën dhe sigurimet të cialt nuk ju janë hedhur këto tre muajt e fundit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Sequence 01_2.mp4
syrinet
9 Shikime