Në radhë

Sequence 01_1.mp4
syrinet
8 Shikime

Sequence 01_2.mp4

16 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Nov 2021 / Në kategorinë Film & Animation

Mosmarrja e pagave të prapambetura ka ngritur në protest punonjëist e një fasonerie në Shkodër . të shqetësuar punonjësit kërkojnë rrogën dhe sigurimet të cialt nuk ju janë hedhur këto tre muajt e fundit

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Sequence 01_1.mp4
syrinet
8 Shikime