Në radhë

Sequence 01_2.mp4
syrinet
14 Shikime

Sequence 01_3 [2].mp4

21 Shikime
syrinet
1
Postuar me 26 Nov 2021 / Në kategorinë News & Politics

4 të vrarë, familjarë të alarmuar dhe autoambulanca, pamje tronditëse nga spitali i Pejës

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Sequence 01_2.mp4
syrinet
14 Shikime