Në radhë


Sfida e mëngjesit: Konsumon 65 produkte në 12 minuta

374 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Jun 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Adam Moran, ka arritur të fitojë me sukses një sfidë ushqimi. Ai ka vendosur një rekord të ri duke prishur një sfidë "të pamposhtur" dhe mbi të gjitha që në mëngjes, duke konsumuar 65 artikuj, në një total prej 4,000 kalorish në vetëm 12 minuta.

Shepherd's Place Farm në Nottinghamshire krijoi sfidën ushqimore, Terminator 2, një vazhdim i sfidës Terminator duke i dhënë kështu dikujt tjetër një shans të ri për të fituar vendin e parë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë