Në radhë


Sfida më e re e gjimnastëve, shumë pak persona mund ta realizojnë

327 Shikime
syrinet
1
Postuar me 13 Jan 2020 / Në kategorinë Film & Animation

Një gjimnaste i ka lënë përdoruesit e internetit të përpiqen të arrijnë sfidën e saj në internet New Flex.

Jax Kranitz postoi një video të saj duke bërë feat-body bending online - dhe që nga ajo kohë ka marrë mbi 250,000 shikime.

Për të realizuar sfidën e Re Flex, duhet të filloni duke u shtrirë barkas në dysheme me këmbët tuaja drejt dhe duart mbledhur pas shpinës.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë