Shefi i Chelseas ekzagjeron me të vërtetë, i dhuron vetes një mega jaht, ja sa ka kushtuar

163 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Feb 2021 / Në kategorinë Entertainment

Roman Abramovich është një nga njerëzit më të pasur në botë, një biznesmen i zoti dhe pronar i një prej klubeve më të rëndësishme në botë: Chelsea

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas