Shefja e Vëzhguesve të OSBE, në takim me Lulzim Bashën

409 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Jul 2019 / Në kategorinë News & Politics

Znj. Audrey Glover, shefja e Misionit të Vëzhguesve të OSBE/ODIHR , ka shkuar sot paradite në selinë e PD për t’u takuar me kryetarin e kësaj partie, Lulzim Basha.

Takimi lidhet me rezultatin që prodhoi votimi i 30 Qershorit dhe ku edhe vetë Misioni i Vëzhguesve konstatoi paraprakisht shumë parregullsi.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas