Në radhë


Shefqet Kastrati shfaqet per here te pare ne nje interviste, shpjegon marreveshjen me WizzAir

175 Shikime
syrinet
1
Postuar me 11 Aug 2021 / Në kategorinë News & Politics

Tiranë, 11 Gusht 2021: Wizz Air, linja ajrore me rritjen më të shpejtë në Europë, njoftoi sot vendosjen e avionit të 6-të në bazën e saj në Tiranë. Avioni i ri do t’i bashkohet flotës së Wizz Air me bazë në Tirana International Airport (TIA), duke mundësuar fillimin e fluturimeve direkte nga TIA drejt Liverpulit (Mbretëria e Bashkuar), Madridit (Spanjë), Billundit (Danimarkë) dhe Oslo Sandefjord Torp (Norvegji), si edhe shtimin e frekuencave të destinacioneve ekzistuese të linjës ajrore: Ankona, Verona, Luton, Bruksel, Paris, Berlin, Hamburg, Memingem.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë