Shehaj: ‘Rama e ka futur vendin në qorrsokak të rrezikshëm, koha për të ndryshuar’

220 Shikime
syrinet
1
Postuar me 26 Sep 2020 / Në kategorinë News & Politics

Ish-deputeti i PD, Agron Shehaj bën fajtor kryeministrin Rama për largimin e të rinjve nga Shqipëria.
Në një status në Facebook, Shehaj thotë se qeveria zhvat dhe nuk ofron asgjë për njerëzit, ndërsa Rama e ka futur vendin në një qorrsokak të rrezikshëm.
Sipas tij ka ardhur koha për të ndryshuar, për të zgjedhur një fillim të ri.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas