Shembja e ndërtesës 12- katëshe në Miami, dëshmitarët: Skena si e 11 shtatorit

195 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Jun 2021 / Në kategorinë Entertainment

Një ndërtesë 12 katëshe që shembet si një kështjellë rëre gjatë natës ndërsa dhjetra banorë ishin duke fjetur, një ulërimë e ngjashme me bubullimën dhe më pas një re tymi, një grumbull rrënojash, njerëz që bërtasin dhe ikin me vrap, skena që të kujtojnë 11 shtatorin në SHBA, është tragjedia që ndodhi në Surfside, një qytet në veri të Miami Beach, Florida.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas