Në radhë


Shikoni këtë miqësi të pazakontë mes një laraske dhe maces

289 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Dec 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një mace dhe një laraskë kanë kundërshtuar çdo pritshmëri duke u bërë shuam mike me njëra tjetrën në një video që është bërë vërtet tërheqëse në media ku duket se argëtohen shumë në shoqërinë e njëra tjetrës.

Pronari Matt Owens, 32 vjeç, shpëtoi zogun nga një rrugë në Auckland, Zelanda e Re, katër muaj më parë.

Ndërsa Moëgli macja e cila fillimisht sulmoi zogun përfundoi duke u miqësuar me të.

Pamjet tregojnë se laraska dhe macja afrohen tepër njëra me tjetrën duke u argëtuar jo pak.

Momentet më vonë, Swoop shtrihet në shpinë ndërsa Matt gudulis puplat në gjoksin e tij.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë