Në radhë


Shikoni se si policë të veshur civilë arrestojnë gazetarin në oborrin e redaksisë

233 Shikime
syrinet
1
Postuar me 12 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Kryeredaktori i ‘Koha Jonë’, Qamil Xhani nga studio e edicionit të pasdites në Syri Tv, ka publikuar për herë të pamjet kur mbrëmjen e djeshme u dhunua dhe arrestua nga policia pranë redaksisë ku punon. Në Syri Tv ai ka shpjeguar edhe të gjithë dinamikën se si ka ndodhur ngjarja.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë