Në radhë


Shiu i beharit përmbyt Beratin, uji arrin në dhjetra centimetra në rrugët dhe qendrën e qytetit

81 Shikime
syrinet
1
Postuar me 08 Jun 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ Shiu i beharit përmbyt Beratin, uji arrin në dhjetra centimetra në rrugët dhe qendrën e qytetit

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë