Në radhë

Zjarr i madh në Tel Aviv
syrinet
8 Shikime

Shiu i madh dhe breshëri i madh godasin Tiranën dhe Elbasanin

131 Shikime
syrinet
1
Postuar me 18 Jul 2021 / Në kategorinë News & Politics

Pamjet

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Zjarr i madh në Tel Aviv
syrinet
8 Shikime