Në radhë


Shkatërrohet banda e drogës në Spanjë, arrestohen 5 shqiptarë dhe 1 spanjoll

234 Shikime
syrinet
1
Postuar me 27 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Shkatërrohet banda e drogës në Spanjë, arrestohen 5 shqiptarë dhe 1 spanjoll

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë