Në radhë

Vendi i krimit ne Fier
syrinet
23 Shikime

Shkaterrohen 60 biznese ne Radhime dhe perzihen nga vendi i tyre 120 familje

129 Shikime
syrinet
1
Postuar me 29 Sep 2019 / Në kategorinë News & Politics

Ish kryeministri Berisha

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Vendi i krimit ne Fier
syrinet
23 Shikime