Shoferi i fugonit harron të aktivizojë frenat, makina fillon të zhvendoset...

332 Shikime
syrinet
1
Postuar me 18 Nov 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ky është momenti kur një shofer i shpërndarjes me fugon nga Amazon u detyrua të ndiqte fugonin e tij pasi ai harroi të vinte frenat dhe fugoni nisi të lëvizë në rrugë pa drejtues dhe me derën e shoferit hapur.

Pamjet e kamerës të sigurisë së shtëpisë ku edhe po bënte dorëzimin, tregojnë se si burri afrohet në portën e shtëpisë ku edhe ka porosinë, ndërsa fugoni i tij i bardhë zhvendoset pas tij në West Raynham, Norfolk.

Pasi kaloi 10 sekonda përballë derës, ai kthehet mbrapa dhe kthehet mbrapa atje ku la automjetin e tij - e bëri akoma më komike nga fakti që po shikon në telefonin e tij dhe nuk e kupton atë që ka ndodhur.

Ai më në fund shikon pesë sekonda më vonë, dhe vrapon pas fugonit i cili ende ka derën e shoferit të hapur. Incidenti ka ndodhur rreth orës 02:00 pas datës 12 nëntor.

Ndërkohë, një drejtues i habitur i një automjeti shikohet teksa afrohet me një shpejtësi minimale kundrejt automjetit të cilin e shqyrton me jo pak çudi.

Drejtuesi i fugonit arrin të hipë në kohë dhe të rregullojë mjetin e tij para se të ndodhte ndonjë ngjarje e frikshme duke bërë që e gjitha të kalonte pa incidente.

Pronarët e shtëpive David dhe Charlotte Creagh mbetën jo pak të habitur kur panë pamjet që ishin filmuar nga kamera e sigurisë në shtëpinë e tyre.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas