Shoferi i kalon sipër qenit me makinë në Durrës, kafsha vjen vërdallë duke ulëritur

206 Shikime
syrinet
1
Postuar me 18 Jun 2021 / Në kategorinë News & Politics

Një tjetër ngjarje e shmëtuar dhe mizore ka ndodhur në qytetin e Durrësit ku pamjet e një kamere sigurie tregojnë një drejtues automjeti që kalon mbi një qen që ishte duke pushuar, duke i shkaktuar lëndime të rënda.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas