Në radhë


Shoferi tmerrohet kur zbulon një bretkosë në makinën e tij

319 Shikime
syrinet
1
Postuar me 13 Dec 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ky është momenti kur një automobilist në Florida pothuajse përplasi kamionin e tij kur një bretkosë kaploi derën anësore të pasagjerit dhe iu hodh në prehër.

Burri, i cili ishte në Sanford, ishte duke filmuar bretkosën ndërsa përdorte dorën tjetër për të mbajtur timonin dhe një cigare.

Momente më vonë gjatë filmimit, bretkosa u hodh në kabinë duke detyruar burrin të hidhte telefonin e tij në kabinë në panik e sipër.

Ai tregon se gjatë rrugës për në shtëpi, pasi edhe kishte takuar motrën e tij ai dalloi në makinë bretkosën gjigante të cilën si fillim mendoi vetëm ta filmojë por më pas thuajse ka humbur drejtimin e timonit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë