Në radhë


Shoferja e habitur gjen pesë mace endacake që vrapojnë brenda makinës së saj

388 Shikime
syrinet
1
Postuar me 15 Nov 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ky është momenti i çuditshëm kur një grua afrohet në makinën e saj ku edhe ka lënë dritaret hapur, gjen brenda një frup macesh të cilat lëviznin furishëm brenda.

Xhesika Ryce ishte duke vizituar gjyshërit e saj në Hemingway të Karolinës së Jugut, kur ajo filmoi klipin qesharak.

Ajo kishte nevojë për të marrë diçka nga makina, kështu që u drejtua jashtë.

Tek afrohej, ajo mbeti e mahnitur kur gjeti pesë mace endacake, të çoroditura brenda dhe që silleshin rreth e rrotull pasi Xhesika kishte harruar dritaren e pasagjerit hapur.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë