Në radhë

grabitja
syrinet
18 Shikime

‘Shoqërohen 6 persona’/ Grabitja me armë e familjes në Klos, dëshmia: I lidhën dhe i dhunuan

21 Shikime
syrinet
1
Postuar me 02 Oct 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO-‘Shoqërohen 6 persona’/ Grabitja me armë e familjes në Klos, dëshmia: I lidhën dhe i dhunuan

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

grabitja
syrinet
18 Shikime