Shpërthen sërish në Librazhd, goditet autobusi me militant të PS që po shkojnë në Patos

396 Shikime
syrinet
1
Postuar me 14 Jun 2019 / Në kategorinë News & Politics

Librazhdit nuk i ka dalë akoma inati me kryeministrin Rama. Ditën e sotme Librazhdi ka dalë sërish në rrugë dhe ka goditur autobusin e militantëve të Partisë Socialiste së qytetit që Rama i mori me vete për të mbushur sheshin në Patos, ku kishte mitingun e radhës.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas