Shpërthim pranë një qendre tregtare në Tiranë, detajet e para

47 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Mar 2021 / Në kategorinë News & Politics

Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar pranë një qendre tregtare në dalje të Tiranës, këtë pasdite. Siç shikohet edhe nga pamjet e siguruara, tymi ka mbuluar të gjithë zonën, ndërsa nuk ka ende njoftim mbi ngjarjen. Në drejtim të vendngjarjes janë drejtues zjarrëfikës dhe efektivë të policisë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas