Shpërthimet në Elbasan, çfarë ka ndodhur

131 Shikime
syrinet
1
Postuar me 18 Feb 2021 / Në kategorinë News & Politics

Dy shpërthime të fuqishme u dëgjuan rreth orës 20:00 në ambientet e ish- kombinatit Metalurgjik më Elbasan.
Shpërthimet, sipas banorëve të zonës industriale të ish-Metalurgjikut ishin të njëpasnjëshme dhe ndodhën në harkun e tri minutave.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas