Shpërthimet në Shëngjin/ Policia në lëvizje, banorët: U dëgjuan në të gjithë zonën

233 Shikime
syrinet
1
Postuar me 19 Jan 2021 / Në kategorinë News & Politics

Dy shpërthime të fuqishme janë dëgjuar në mbrëmje në qytetin e Shëngjinit.
Policia është vënë në lëvizje për të identifikuar zonën ku kanë ndodhur shpërthimet. Ndërkohë që raportimet e para kanë ardhur nga vetë banorët.
Sipas banorëve shpëthimi ka qenë shurdhues dhe është dëgjuar në të gjithë zonën.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas