Në radhë

Shperthimi ne Tirane
syrinet
128 Shikime

‘Shpërthimi’ i Ramës kundër Kosovës dhe mini-shengeni ballkanik/ Andi Bejtja në SYRI TV

577 Shikime
syrinet
1
Postuar me 11 Nov 2019 / Në kategorinë News & Politics

‘Shpërthimi’ i Ramës kundër Kosovës dhe mini-shengeni ballkanik/ Andi Bejtja në SYRI TV

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Shperthimi ne Tirane
syrinet
128 Shikime