Shpërthimi në Bejrut, hoteli zhduket nga sipërfaqja

198 Shikime
syrinet
1
Postuar me 04 Aug 2020 / Në kategorinë News & Politics

Dy shpërthime tw fuqishme tronditwn pasditen e sotme Bejrutin, kryeqytetin e Libanit, duke lënë pas shtëllunga tymi dhe shkatërrim total.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas